Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 24.09.2019, 21:09
Piąta nasza wygrana pod rząd w Derbach to byłoby coś wspaniałego, upokorzyć ich kolejny raz, chociaż mało brakowało, a mogłoby nas dzisiaj w ogóle nie być Ekstraklasie.

12.08.2017 Wisła Kraków 2 : 1 sąsiadka
13.12.2017 sąsiadka 1 : 4 Wisła Kraków
07.10.2018 sąsiadka 0 : 2 Wisła Kraków
17.03.2019 Wisła Kraków 3 : 2 sąsiadka

Myślę, że chłopaki wiedzą, że nie jest to zwykłe spotkanie ligowe jakich wiele tylko dla nas kibiców najważniejszy mecz w sezonie, muszą jedynie wytłumaczyć to obcokrajowcom.

Jeżeli od początku wejdziemy mocno w mecz, tak jak miało to miejsce w ostatnich Derbach to będzie dobrze. Pewni siebie i skoncentrowani, w końcu 33 tysiące ludzi będzie za nimi, muszą pokazać maksimum swoich umiejętności!

Do boju Wisełka!

P.S. Do sprzedaży trafiła pula biletów na miejsca w sektorze G3
Ostatnio edytowane przez Cycu : 24.09.2019 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując