Konrad. napisał(a):

|
Mieliśmy szczęście w losowaniu, w następnym jest szansa na kolejny "łatwy" wyjazd... nie spieprzmy tego i grajmy pierwszym składem.
|
Tylko nasz pierwszy skład jest obecnie tak zajebisty, że pewnie nie da rady zagrać trzech meczy co 3 dni.