|
Zresztą gdyby tak rzeczywiście było, to przecież nie ma obowiązku brać udziału w PP. Co roku parę drużyn oddaje mecz walkowerem, życie.
Przestańmy się okłamywać i tłumaczyć głupio nasze porażki. (tak jak kibice sąsiadki, co to kiedyś probierz odpuścił puchary, bo mu się nie chciało po azerbejdżanach jeździć).
Mieliśmy szczęście w losowaniu, w następnym jest szansa na kolejny "łatwy" wyjazd... nie spieprzmy tego i grajmy pierwszym składem.
|