Głupoty opowiadasz, albo nie do końca znasz zasady PP:
- w 1/16 finału, 1/8 finału, ćwierćfinale i półfinale gospodarzami są:
- zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2018/2019,
- w przypadku meczów z udziałem drużyn uczestniczących w sezonie 2018/2019 w rozgrywkach tej samej klasy â drużyny wylosowane jako pierwsze w danych parach;
Jeśli wylosujemy drużynę, która w poprzednim sezonie grała w I lidze bądź niżej (czyli ŁKS też się wlicza) to gramy na wyjeździe. Gospodarzami możemy być tylko w przypadku wylosowania jakieś drużyny, która w ubiegłbym sezonie grała w Ekstraklasie.
Także jest szansa na mecz z ponad 20 tysiącami widzów i Leche, Legię, Lechię czy Cracovię...
Oprócz tego za awans do 1/16 dostajemy 30 tys złotych od PZPN. A za awanse do kolejnych rund:
1/8 finału 60 000 PLN Ćwierćfinał 125 000 PLN Półfinał 250 000 PLN Finał 500 000 PLN
Zwycięstwo 3 000 000 PLN
Chciałbym zobaczyć te obliczenia według których nas "nie stać" na grę w pucharach...