JudasPriest napisał(a):

|
Nas po prostu nie stać na PP. Następny mecz pucharowy w domu i frekwencja, która będzie tak niska, że trzeba będzie dołożyć do wynajmu.
|
Jak zaczniemy myśleć jak Proszowianka (z całym szacunkiem), to skończymy w tej samej lidze, co ona.