Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13726
Stary 24.09.2019, 19:27
@andej- osobiście nie miałem, ale będziesz musiał chyba wyrobić duplikat karty przed meczem w strefie kibica z tego co kiedyś słyszałem, ponieważ bilet jest nabity na kartę. Chociaż może teraz coś zmienili, tego nie wiem.

Do sprzedaży trafiła pula biletów na miejsca w sektorze G3
Ostatnio edytowane przez Cycu : 24.09.2019 o godz. 21:25.
Odpowiedz cytując