Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2019/2020
Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
10
24.09.2019, 12:43
Widze ze niektorym nadal nie przeszlo i jak co roku szykuje sie olewanie PP. Wg mnie Podstawowy sklad, ew Buksa za Brozia albo Hoyo do skladu o ile jest w formie. Zero odpuszczania, nie stac nas na to.
ramzes190
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ramzes190
Znajdź inne posty napisane przez ramzes190