Szneka napisał(a):

|
Byłby wstyd gdybyśmy odpali z Błękitnymi. Obojętnie jaki skład musi sobie z nimi poradzić. Lis-Bartosz Szota Wasilewski Grabowski Boguski Szot Pawłowski Drzazga Chuca Zdybowicz. Mimo wszystko taki skład, złożony większosćio z rezerwowych powinien sobie spokojnie poradzić.
|
czemu skład z III ligi spokojnie powinien sobie poradzić z podnieconym na maksa składem z II ligi?