Temat
:
[IX kolejka] Wisła Płock - Wisła Kraków, 22-09-2019, 12:30
Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
Od: 02.2005
Offline
#
61
23.09.2019, 11:09
Armin
napisał(a):
Wisa Płock dostaje piątkę od Zagłębia, potem wygrywa z Legia i teraz. Ta sama legia wygrywa u sąsiadki po dwa razy lepszej grze niz w Płocku. dziwne to wszystko...
Uroki naszej ekstraklasy. Kompletna nieprzewidywalność.
it
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do it
Znajdź inne posty napisane przez it