Temat
:
[IX kolejka] Wisła Płock - Wisła Kraków, 22-09-2019, 12:30
Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
60
23.09.2019, 10:55
Wisa Płock dostaje piątkę od Zagłębia, potem wygrywa z Legia i teraz. Ta sama legia wygrywa u sąsiadki po dwa razy lepszej grze niz w Płocku. dziwne to wszystko...
Armin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Armin
Znajdź inne posty napisane przez Armin