Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.09.2019, 09:46. Wisła Kraków w Pucharze Polski 2019/2020


W środę o godz. 16:00 rozpoczynamy kolejną przygodę z Pucharem Polski. Na wyjeździe podejmiemy zespół Błękitnych Stargard występujący obecnie w II lidze.

Po meczu w Płocku z kadry wypadli kolejni zawodnicy, w zespole powoli robi się szpital. Czy trenerowi Stolarczykowi uda się stworzyć optymalną jednostkę mając na uwadze, że w niedzielę gramy najważniejszy mecz w sezonie?

Czy mecz pucharowy potraktujemy po macoszemu jak miało to miejsce w poprzednich latach odpadając już we wczesnych rundach czy tym razem się do niego przyłożymy? Zapraszam do dyskusji.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 23.09.2019 o godz. 10:46.
Odpowiedz cytując