Kolejna propozycja stawki za wynajem odrzucona przez miasto, uzależniona była ona od frekwencji na stadionie:
- frekwencja powyżej 30 tys., klub płaciłby 172 tys. zł (więcej niż teraz)
- 20-30 tys. widzów 123 tys. zł (tyle co teraz)
- poniżej 20 tysięcy widzów 36,9 tys zł
https://twitter.com/MateuszMiga/stat...32478647214081