Jay jay napisał(a):

|
to bardzo ciekawe co piszesz ale w 13/14 mozna bylo 5 miejsce zajac na zakonczenie sezonu. Z Czekajem Bunoza i Jovanovicem w obronie.
|
Można było, bo wtedy taka była konkurencja, do tego i Brożek, i Boguski byli młodsi, a Bunoza miałby teraz u nas pewny skład. I przede wszystkim nie było aż tak krucho z pieniędzmi jak teraz.
Od lat czytam dokładnie te same płacze, pora się wreszcie obudzić i przestać histeryzować po każdym przegranym meczu.