Kurz napisał(a):

|
Nie dramatyzowałbym po tym meczu. Będzie takich więcej. Będą również zdecydowanie lepsze. Ten scenariusz powtarza się corocznie od czasów ostatniego Smudy. Jak zwykle ani nie spadniemy, ani nie odegramy istotniejszej roli. Cieszmy się, że jesteśmy i mamy możliwość grania w ekstraklasie.
|
I dodalbym że jeszcze brakuje nam jednego sezonu, by się wygrzebać z cesji na kasie od ekstaklasy. Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy jaki to balast dla klubu.
Jesteśmy ligowym średniakiem i mimo aspiracji kibiców nie zmieni się to w kilka miesięcy.
Pierwsza połowa świetna. Były dwa momenty gdzie Płock przycisnął ale 30 min czasu gry pod naszą totalna kontrola. 2 połowa jaka była jazdy widział.
Teraz przyszło tyle kontuzji że około 8 graczy może pauzować w derbach.