Wyświetl pojedynczy post
Jay jay
Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 22.09.2019, 20:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dziecko, to że sobie napiszesz "14 krotny mistrz Polski" nie zmieni sytuacji w klubie. Jak jesteś głupi i oczekujesz cudów to sam sobie jesteś winny. Wiesz ile mistrzostw Polski ma Ruch? A że Widzew grał w Lidze Mistrzów? I co? I gówno, zbankrutowały.

Mamy obrońców jakich mamy bo są tani i nikt lepszy ich nie chciał. Klemenz jest u nas bo go Jagiellonia z ulgą kopnęła w dupę, Janickiego kibice Amiki żegnali z radością, Pogoń nie rozważała nawet przedłużenia kontraktu Niepsuja, Grabowski odszedł z Amiki żyjącej ze sprzedawania wychowanków bo nie rokował a Wasyl i Sobol są po prostu starzy. Zwłaszcza pierwszy z nich.

A przykra prawda jest taka, że tylko z niesamowitym fartem wyciągnęlibyśmy kogoś lepszego, bo zwyczajnie płacimy za mało i nie jesteśmy stabilni finansowo.
to bardzo ciekawe co piszesz ale w 13/14 mozna bylo 5 miejsce zajac na zakonczenie sezonu. Z Czekajem Bunoza i Jovanovicem w obronie.
Odpowiedz cytując