Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 22.09.2019, 20:49
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
...
Nie rozumiem ironii. Punktujemy niewiele gorzej, a gramy ładniej i zmierzamy w jakimś kierunku. Jest nadzieja, że trener będzie się rozwijał, a drużyna z nim. Nie gramy o puchary, tylko utrzymanie. To raczej zagrożone nie jest. Pozwólmy trenerowi budować zespół, może za rok będziemy mieli niezagrożoną pierwszą ósemkę i wciąż ładną grę.

Jay jay napisał(a):Wyświetl post
...smutne, ze kilkunastokrotny mistrz Polski zostaje...
Historia nie gra. Dawne sukcesy nie sprawiają, że Wiśle się cokolwiek należy. Kolejne sukcesy trzeba wywalczyć na boisku, a do tego potrzebny jest progres w klubie i szatni. Warunki do tego nie są najlepsze.

Cierpliwości. Dopóki nie dostajemy w beret co tydzień, proponuję dyskusje o sensie dalszej pracy trenera prowadzić w przerwach między rundami, a nie meczami.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując