|
nie no przecież akcje z klepki i rozegrania na fantazji przez Vukana , powinny mile łechtac wszystkich zwalniających Kiko , ach jakieś to epistoły pisali wtedy Simone i inni , jak to ważniejsza jest piekna ofensywna "krakowska piłka" , nawet kosztem przegrywania meczów
|