Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 22.09.2019, 18:42
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Jakby tak wyjąć samą pierwszę połowę to byście pisali, że gramy o mistrzostwo.

Nie rozumiem co się stało po przerwie. Jakby ktoś im kazał tego nie wygrać. Nie chce mi się wierzyć, że brak Brożka sprawił nagle, że Mak czy Savicevic przestali biegać.

No i Klemenz jako skrzydłowy obrońca, Stolarczyka tutaj poniosła fantazja.
Brożek to jest centralna postać, przez niego przechodzi większość akcji ofensywnych. Zgrywa, absorbuje obrońców, przyjmuje dalekie piłki, w końcu strzela. Dużo znajdziesz naszych akcji bramkowych w których nie brał udziału?
Drzazga to jest zjazd na mordę pod względem jakości. Oby się Paweł na derby wykurował...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując