guardian_angel napisał(a):

Jakby tak wyjąć samą pierwszę połowę to byście pisali, że gramy o mistrzostwo.
Nie rozumiem co się stało po przerwie. Jakby ktoś im kazał tego nie wygrać. Nie chce mi się wierzyć, że brak Brożka sprawił nagle, że Mak czy Savicevic przestali biegać.
No i Klemenz jako skrzydłowy obrońca, Stolarczyka tutaj poniosła fantazja.
|
Brożek to jest centralna postać, przez niego przechodzi większość akcji ofensywnych. Zgrywa, absorbuje obrońców, przyjmuje dalekie piłki, w końcu strzela. Dużo znajdziesz naszych akcji bramkowych w których nie brał udziału?
Drzazga to jest zjazd na mordę pod względem jakości. Oby się Paweł na derby wykurował...