Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 22.09.2019, 18:36
Jakby tak wyjąć samą pierwszę połowę to byście pisali, że gramy o mistrzostwo.

Nie rozumiem co się stało po przerwie. Jakby ktoś im kazał tego nie wygrać. Nie chce mi się wierzyć, że brak Brożka sprawił nagle, że Mak czy Savicevic przestali biegać.

No i Klemenz jako skrzydłowy obrońca, Stolarczyka tutaj poniosła fantazja.

Liczę, że PP wyłoni nam nowych zawodników, może Kumah się rozegra.
Ostatnio edytowane przez guardian_angel : 22.09.2019 o godz. 18:39.
Odpowiedz cytując