Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 22.09.2019, 17:45
OD 2 LAT - I NA NAJBLIZSZE WIELE LAT JEDYNE CELE SEZONU : WYGRAC 2 X Z PARCHATYM SCIERWEM ( albo chociaz nie przegrac) I UTRZYMAC SIE W LIDZE ....takie sa cele Wisly na najblizsze dlugie lata .....kolejny mecz ktory moze wkoncu pokaze prawde tym wszystkim fantastom co widza gorne 8 , puchary albo miejsce na podium
Odpowiedz cytując