|
OD 2 LAT - I NA NAJBLIZSZE WIELE LAT JEDYNE CELE SEZONU : WYGRAC 2 X Z PARCHATYM SCIERWEM ( albo chociaz nie przegrac) I UTRZYMAC SIE W LIDZE ....takie sa cele Wisly na najblizsze dlugie lata .....kolejny mecz ktory moze wkoncu pokaze prawde tym wszystkim fantastom co widza gorne 8 , puchary albo miejsce na podium
|