wolfy napisał(a):

To że sobie gimbaza ubzdurała że Chuca to drugi Carlitos nie znaczy że z miejsca zaora tą ligę.
.
|
na ten moment to Czuka nie pokazal ze ma brony, wiec do orania jeszcze długa droga...
z jednym skrzydlowym i w 10 ciezko wygrac mecz (bo od kiedy zszsedl Pawka, nie bylo napastnika, )
Klemenz na boku, przy naszej taktyce z bocznymi obroncami grajacymi wyzej niz pomoc, to jest morderstwo. i tak zagral super, ale motoryki u niego nie bedzie a to jest podstawowa cecha takiego biegacza.
Wasyl to gra tylko to co ja na lidze orlikowej z 10 lat mlodszymi, jedyne co mozna zagrac to sie w.......ic bo na szybkosc i zwrotnosc to sie przegrywa na starcie.
szkoda Plocka, ale na Nasze szczescie derby rzadza sie innymi prawami i kazdy powinien wyjsc potrojnie zmobilizowany.
na pewno potrzeba Nam wzmocnien w kazdej formacji, by walczyc spokojnie o 8.
na papierze na dzis wygladamy znowu bardzo slabo, fajnie by bylo jakby odpalil jakis Zdybowicz czy czarny.