Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 22.09.2019, 16:38
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Chociażby jakieś wypracowane schematy....które przynoszą efekty.
I tak nawiązując do poprzedniego mojego postu ,zastanawiam sie czy to "serce do gry" u zawodników na wiosne ,nie zwdzięczaliśmy m.in. p.Soboleskiemu...
Nie ma problemów z "sercem do gry". Po prostu od początku sezonu wiele spraw nie idzie po naszej myśli. Błaszczykowski, Basha, Burliga, Savicević, którzy mieli stanowić o naszej sile nie grają, albo weszli do gry po kontuzjach, co odbija się na ich dyspozycji. Wzmocnienia w postaci Silvy czy Chucy na razie wzmocnieniami nie są. Paweł Brożek zabłysnął formą, ale mamy właśnie, niestety, pierwszy uraz.

Ogólnie w poprzednim sezonie graliśmy w grupie spadkowej, obecnie nie jesteśmy silniejsi i tyle.
Odpowiedz cytując