Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.09.2019, 16:21
Jay jay napisał(a):Wyświetl post
tak po glowach jeszcze ich glaszczcie. To jest dojmujace smutne, ze kilkunastokrotny mistrz Polski zostaje rozkladany po raz 4 w sezonie przez bledy wlasnych obroncow. Jest jeszcze jakas odpowiedzialnosc w tym klubie czy to dzialania trenera na zasadzie ''a kim innym mam grac?''
Dziecko, to że sobie napiszesz "14 krotny mistrz Polski" nie zmieni sytuacji w klubie. Jak jesteś głupi i oczekujesz cudów to sam sobie jesteś winny. Wiesz ile mistrzostw Polski ma Ruch? A że Widzew grał w Lidze Mistrzów? I co? I gówno, zbankrutowały.

Mamy obrońców jakich mamy bo są tani i nikt lepszy ich nie chciał. Klemenz jest u nas bo go Jagiellonia z ulgą kopnęła w dupę, Janickiego kibice Amiki żegnali z radością, Pogoń nie rozważała nawet przedłużenia kontraktu Niepsuja, Grabowski odszedł z Amiki żyjącej ze sprzedawania wychowanków bo nie rokował a Wasyl i Sobol są po prostu starzy. Zwłaszcza pierwszy z nich.

A przykra prawda jest taka, że tylko z niesamowitym fartem wyciągnęlibyśmy kogoś lepszego, bo zwyczajnie płacimy za mało i nie jesteśmy stabilni finansowo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując