Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 22.09.2019, 13:59
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Ja nie zwalnam,ale nie widze jakiś postępów na + tej pracy...wręcz -,ale to dopiero 9 kolejka....
I tak "po ligowemu PL" jak był kryzys ,to chłopcy grali ,wkładali w to serce,a teraz po opanowniu w jakimś tam stopniu sytuacji, tego nie widzę.
Jakich postępów się spodziewasz? Wisła ma dosyć wąską i mało wartościową sportowo ławkę. Gra wygląda nieźle, gdy kilku kluczowych zawodników jest zdrowych i w formie. Jeśli coś na tym polu zaczyna kuleć, kuleje również gra Wisły. Jeśli nastąpi poprawa, to tylko dlatego, że wróci zdrowie i podniesie się forma. Poza tym postępów nie będzie. tak to wygląda od lat. Wisła ze Stiliciem, z Wolskim czy Carlitosem miały dokładnie te same problemy i wahania formy.
Odpowiedz cytując