Griszka30KR napisał(a):

Ja nie zwalnam,ale nie widze jakiś postępów na + tej pracy...wręcz -,ale to dopiero 9 kolejka.... 
I tak "po ligowemu PL" jak był kryzys ,to chłopcy grali ,wkładali w to serce,a teraz po opanowniu w jakimś tam stopniu sytuacji, tego nie widzę.
|
Jakich postępów się spodziewasz? Wisła ma dosyć wąską i mało wartościową sportowo ławkę. Gra wygląda nieźle, gdy kilku kluczowych zawodników jest zdrowych i w formie. Jeśli coś na tym polu zaczyna kuleć, kuleje również gra Wisły. Jeśli nastąpi poprawa, to tylko dlatego, że wróci zdrowie i podniesie się forma. Poza tym postępów nie będzie. tak to wygląda od lat. Wisła ze Stiliciem, z Wolskim czy Carlitosem miały dokładnie te same problemy i wahania formy.