czaro napisał(a):

Zwalniającym trenera proponuję walnąć baranka o ścianę. Nie zaszkodziłoby jednak dowartościować Jopa, żeby nam go wkrótce nikt nie wyjął jak Sobola. Myślę, że sztab szkoleniowy bardzo na Stolara pracował.
.
|
Ja nie zwalnam,ale nie widze jakiś postępów na + tej pracy...wręcz -,ale to dopiero 9 kolejka....

I tak "po ligowemu PL" jak był kryzys ,to chłopcy grali ,wkładali w to serce,a teraz po opanowniu w jakimś tam stopniu sytuacji, tego nie widzę.