Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 22.09.2019, 13:51
czaro napisał(a):Wyświetl post

Zwalniającym trenera proponuję walnąć baranka o ścianę. Nie zaszkodziłoby jednak dowartościować Jopa, żeby nam go wkrótce nikt nie wyjął jak Sobola. Myślę, że sztab szkoleniowy bardzo na Stolara pracował.

.
Ja nie zwalnam,ale nie widze jakiś postępów na + tej pracy...wręcz -,ale to dopiero 9 kolejka....
I tak "po ligowemu PL" jak był kryzys ,to chłopcy grali ,wkładali w to serce,a teraz po opanowniu w jakimś tam stopniu sytuacji, tego nie widzę.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując