|
Stolar podejmuje czasem dziwne decyzje.
Drzazga na pozycji nr 9 to jest porażka. Nie gra Brożek? To próbować Zdybowicza - nic nie tracimy, bo Krzysiek nie zagra dobrze na 9 i tyle.
Klemenz na boku obrony? To już lepiej było wpuścić tam Grabowskiego. Sorry ale wysoki stoper nie zagra dobrze na pozycji, która w ofensywie ma podobne wymagania jak prawa pomoc (dobra klepka, dośrodkowanie, drybling).
Vukan to jest kryminał. Powinni z nim na powaznie pogadać, bo gośc ma większą wyobraźnie niż umiejętności. Ciągle podejmuje decyzje o zagraniach, których nie umie dobrze wykonać.
Wojo na plus. Widać, że chce wziąć ciężar gry na siebie.
Z tydzień bedzie bardzo ciężko i zdaje się, że 30 tys. ludzi zobaczy parchów grających z nami w dziada
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|