Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 22.09.2019, 13:46
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nie dramatyzowałbym po tym meczu. Będzie takich więcej. Będą również zdecydowanie lepsze. Ten scenariusz powtarza się corocznie od czasów ostatniego Smudy. Jak zwykle ani nie spadniemy, ani nie odegramy istotniejszej roli. Cieszmy się, że jesteśmy i mamy możliwość grania w ekstraklasie.
Miejmy nadzieję że nie spadniemy. Reszta bez znaczenia, bo nic nie wywalczymy z takimi problemami jakie mamy.

Stolarczyk musi coś zrobić ze stałymi fragmentami, zwłaszcza z asekuracją, bo to są po prostu jaja.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.09.2019 o godz. 13:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując