Kurz napisał(a):

|
Nie dramatyzowałbym po tym meczu. Będzie takich więcej. Będą również zdecydowanie lepsze. Ten scenariusz powtarza się corocznie od czasów ostatniego Smudy. Jak zwykle ani nie spadniemy, ani nie odegramy istotniejszej roli. Cieszmy się, że jesteśmy i mamy możliwość grania w ekstraklasie.
|
Miejmy nadzieję że nie spadniemy. Reszta bez znaczenia, bo nic nie wywalczymy z takimi problemami jakie mamy.
Stolarczyk musi coś zrobić ze stałymi fragmentami, zwłaszcza z asekuracją, bo to są po prostu jaja.