|
Nie dramatyzowałbym po tym meczu. Będzie takich więcej. Będą również zdecydowanie lepsze. Ten scenariusz powtarza się corocznie od czasów ostatniego Smudy. Jak zwykle ani nie spadniemy, ani nie odegramy istotniejszej roli. Cieszmy się, że jesteśmy i mamy możliwość grania w ekstraklasie.
|