Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 22.09.2019, 13:42
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Mamy niezłych piłkarzy ale mało, który z nich ma charakter i jajca. Wypada Kuba i Brożek i stajemy się bezpłciową drużyną, która gra bo coś tam umie i lubi ale nie ma piłkarzy z charakterem, którzy potrafią wszystko pociągnąć i dać tą przewagę. To są zwykli wyrobnicy a wystarczy pomyśleć, że jak na boisku jest Brożek albo Błaszczu to każda akcja może zakończyć się niespodziewaną asystą, golem, ciekawym wykończeniem.

Pamiętam jak tutaj drzazgę chwalono, że jest lepszy od Piatka. No może wcale aż tak od Piątka nie odstaje obecnie ale tylko dlatego, że i ten drugi (Piątek) obniżył loty i przestał grać dobrze i strzelać hehe
Matko, kto porównywał Drzazgę do Piątka? Jak ma formę to na Ekstraklasę jeszcze obleci, ale bez jaj...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując