|
Mamy skład ulepiony z graczy emerytowanych, z niezrealizowanym potencjałem, skreślonych i odbudowujących się, więc jeśli mają słabszy dzień, a zabraknie opanowania rutyniarzy, to jest słabo.
Szkoda, bo to był mecz do wygrania.
Do przemyślenia dla trenera jego wybory taktyczne, a w dłuższej perspektywie: transfery.
Zwalniającym trenera proponuję walnąć baranka o ścianę. Nie zaszkodziłoby jednak dowartościować Jopa, żeby nam go wkrótce nikt nie wyjął jak Sobola. Myślę, że sztab szkoleniowy bardzo na Stolara pracował.
Coraz dojrzalej gra Wojtkowski, indywidualnie zrobił progres.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|