brylant17 napisał(a):

|
Straszna pyta dziś...czego my gramy 3-5-2 ? zamiast 4-4-2 połowa drużyny dziś ujowo.
|
Ja .......ę, masz jednego skrzydłowego, jednego napastnika, jak do ....y nędzy chcesz grać 442?!
Byli Kolar, Kuba i Peszko można było tak grać. Teraz ni chuja się nie da z tą kadrą, zwłaszcza jak Kuba kontuzjowany.