Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 22.09.2019, 13:34
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Straszna pyta dziś...czego my gramy 3-5-2 ? zamiast 4-4-2 połowa drużyny dziś ujowo.
Ja .......ę, masz jednego skrzydłowego, jednego napastnika, jak do ....y nędzy chcesz grać 442?!
Byli Kolar, Kuba i Peszko można było tak grać. Teraz ni chuja się nie da z tą kadrą, zwłaszcza jak Kuba kontuzjowany.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.09.2019 o godz. 13:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując