|
No tak, ale z Koroną dramatu nie było, a graliśmy w "10" godzinę...
Płock z Legią strzelił typowego "farfocla", dlatego uważam że Wasilewski spokojnie da sobie z nimi radę i nie stracimy za wiele na jakości wystawiając co go zamiast Klemenza. Podobnie z podmianą Sadlok/Grabowski.
Pamiętajmy, że dużo ważniejszy mecze to te ze Stargardem i Cracovią. Najlepiej mieć dostępny na nich pełny skład.
|