Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 22.09.2019, 09:45
No tak, ale z Koroną dramatu nie było, a graliśmy w "10" godzinę...



Płock z Legią strzelił typowego "farfocla", dlatego uważam że Wasilewski spokojnie da sobie z nimi radę i nie stracimy za wiele na jakości wystawiając co go zamiast Klemenza. Podobnie z podmianą Sadlok/Grabowski.


Pamiętajmy, że dużo ważniejszy mecze to te ze Stargardem i Cracovią. Najlepiej mieć dostępny na nich pełny skład.
Ddf
Odpowiedz cytując