Konrad. napisał(a):

Klemenz i Sadlok są zagrożeni kartkami - żółtko i pauzują w derbach.
Dlatego wystawiłbym Wasilewskiego i Grabowskiego w ich miejsce. Tym bardziej, że w środę Puchar Polski i tam mogą zagrać aby nie zabierać miejsca w rezerwach...
Obstawiam kopaninę, ale mimo wszystko 0-2. Płock poza wolą walki nie ma wiele do zaoferowania, na dodatek będą zmęczeni po Legii...
|
W sumie prawda, ale Korona ma jeszcze mniej, właściwie nic poza ambicją i walką, a i tak tam zremisowaliśmy.
Mimo wszystko liczę na komplet punktów.