Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 21.09.2019, 19:10
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Klemenz i Sadlok są zagrożeni kartkami - żółtko i pauzują w derbach.


Dlatego wystawiłbym Wasilewskiego i Grabowskiego w ich miejsce. Tym bardziej, że w środę Puchar Polski i tam mogą zagrać aby nie zabierać miejsca w rezerwach...


Obstawiam kopaninę, ale mimo wszystko 0-2. Płock poza wolą walki nie ma wiele do zaoferowania, na dodatek będą zmęczeni po Legii...
W sumie prawda, ale Korona ma jeszcze mniej, właściwie nic poza ambicją i walką, a i tak tam zremisowaliśmy.
Mimo wszystko liczę na komplet punktów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując