|
Klemenz i Sadlok są zagrożeni kartkami - żółtko i pauzują w derbach.
Dlatego wystawiłbym Wasilewskiego i Grabowskiego w ich miejsce. Tym bardziej, że w środę Puchar Polski i tam mogą zagrać aby nie zabierać miejsca w rezerwach...
Obstawiam kopaninę, ale mimo wszystko 0-2. Płock poza wolą walki nie ma wiele do zaoferowania, na dodatek będą zmęczeni po Legii...
|