wiertar napisał(a):

P.s. skoro wychodzi tak dużo za prąd to moze na stadionie jest cały czas prąd budowlany.... Bo przecież odbiorów jeszcze nie było
|
Przecież ten stadion jest spieprzony po całości więc to jest pewnie przyczyna tak wysokich rachunków. Dodatkowo stawiam ze na tym stadionie znajduje się znikoma ilość urzadzen energooszczędnych. To wszystko było robione starą metodą, i po łebkach.