Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21785
Stary 20.09.2019, 23:03
wiertar napisał(a):Wyświetl post

P.s. skoro wychodzi tak dużo za prąd to moze na stadionie jest cały czas prąd budowlany.... Bo przecież odbiorów jeszcze nie było


Przecież ten stadion jest spieprzony po całości więc to jest pewnie przyczyna tak wysokich rachunków. Dodatkowo stawiam ze na tym stadionie znajduje się znikoma ilość urzadzen energooszczędnych. To wszystko było robione starą metodą, i po łebkach.
Odpowiedz cytując