|
Wydaje mi się, że na to spotkanie będzie jakaś zmiana w obronie, może Wasyl dostanie szanse i ktoś za Niepsuja albo Sadloka. Pomoc w jakim ustawieniu by nie wyszła to będzie dość silna. Liczę na 3 punkty i dobrą grę, trzeba nastawić się dobrze przed meczem derbowym
|