wolfy napisał(a):

|
Jak Stolarczyk nie poprawi naszych stałych fragmentów gry to nie bardzo.
|
Nie wiem czy w tym tkwi diabeł, ale biorąc za przykład Kielce to gdyby nie strata Boguskiego mecz byłby do wygrania. Kwestia forny dnia kluczowych graczy: Bashy, i Savicevicia i powinno być dobrze.
I sam fakt że w Płocku z regoly były ciężkie mecze ale wygrane.
Typuj 2-1 dla nas.