wiesniak842 napisał(a):

|
Patrzac na stale fragmenty gry wykonywane przez Sadloka, po ktorych trzeba sie obawiac groznej kontry dla przeciwnika, zrobiles chyba lepszy research niz ludzie z naszego sztabu. Niech mi ktos wytlumaczy, po jaki ...., ze tak sie wyraze, Stolar uparcie daje wykonywac rzuty wolne Sadlokowi?
|
Akurat to że poszły takie kontry to nie wina Sadloka, tylko trenera i reszty. Ale fakt, wkurza mnie ten jego monopol.