Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 20.09.2019, 09:27
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Patrzac na stale fragmenty gry wykonywane przez Sadloka, po ktorych trzeba sie obawiac groznej kontry dla przeciwnika, zrobiles chyba lepszy research niz ludzie z naszego sztabu. Niech mi ktos wytlumaczy, po jaki ...., ze tak sie wyraze, Stolar uparcie daje wykonywac rzuty wolne Sadlokowi?
Akurat to że poszły takie kontry to nie wina Sadloka, tylko trenera i reszty. Ale fakt, wkurza mnie ten jego monopol.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując