Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21774
Stary 19.09.2019, 22:57
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Nikt w mieście się nie przyzna do błędu, a ich wytykanie publiczne (choć słusznie z punktu widzenia merytorycznego ) sprawi na dziś już całkowity pat negocjacyjny.
Majchrowski w historii uginał się tylko jeżeli miał w tym interes lub był mocno (szczególnie medialnie) przyparty do muru. Imho nam zostałą tylko ta druga opcja:
- pokazanie klamstw urzędników (troche sie ich ostatnio uzbierało)
- oprowadzanie dziennikarzy po niedoróbkach
- konferencje prasowe

Musimy zacząć to jako środowisko rozgrywać, bo tylko tak coś osiągniemy.
Odpowiedz cytując