Piotrek napisał(a):

https://www.radiokrakow.pl/rozmowy/k...osci-stadionu/
Ta rozmowa przeszła bez uwagi. Grzegorz Stawowy (PO) wspomina o zapisie w umowie o pożyczce, który mówi że jeżeli nie spłacimy zadłużenia do końca 2019 roku to dług zostanie przekonwertowany na udziały. Czy ta informacja była gdzieś wcześniej dostępna publicznie?
Te 4 miliony to jaki procent udziałów?
Dalej w rozmowie pojawia się pomysł konkursu na przebudowę stadionu co wydaje się być sensownym rozwiązaniem. Najpierw jednak trzeba wykazać chęć do porozumienia, której jak wiemy nie maâŚ
|
Trio wpłacając 4 mln udziałów zyskuje 100% akcji i (obecne) 30 milionów długow.
Sprawa raczej znana od samego początku.
Żadnego konkursu na przebudowę nie bedzie. Biuro projektowe posiadające obecnie prawa do projektu stawia veto.