Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
Od: 09.2019
Offline
#
20962
19.09.2019, 11:31
To już jest rozpaczliwe wołanie... Jarek już dłużej nie wytrzymał i oznajmił nam wszystkim, że są już bezsilni wobec miasta, przykre :/
https://twitter.com/jarokrolewski/st...15744207872000
Cycu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cycu
Znajdź inne posty napisane przez Cycu