Wyświetl pojedynczy post
Adamik
Junior Member
 
Od: 08.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20949
Stary 17.09.2019, 19:17
Zgoda w 100%. Ta sytuacja bardzo boli w obliczu tego, że kiedy Wisła była wizytówką miasta to każdy chciał się ogrzać w jej blasku, a teraz... sytuacja ze stadionem to jest coś czego nadal nie mogę pojąć. Miejmy nadzieję, że uda się jakoś to wszystko naprostować bo - tak jak piszesz - to kolejny kamyczek do ogródka problemów.

Z drugiej strony pamiętajmy, że we Wrocławiu jest Śląsk i w sumie co więcej? W przypadku Krakowa każdy polityk szuka głosu w kilku miejscach i niekoniecznie odda życie za Wisłę na R22.
Odpowiedz cytując