|
Mam pytanie odnośnie skaczącej ilości dostępnych biletów na derby. Spowodowane to jest odblokowywaniem miejsc przez karnetowiczów? W ogóle fajnie by było jakby klub pochwalił się na koniec ile dzięki tej opcji udało się dodatkowo zarobić.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
|