Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13722
Stary 17.09.2019, 08:55
Mam pytanie odnośnie skaczącej ilości dostępnych biletów na derby. Spowodowane to jest odblokowywaniem miejsc przez karnetowiczów? W ogóle fajnie by było jakby klub pochwalił się na koniec ile dzięki tej opcji udało się dodatkowo zarobić.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując