Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21764
Stary 17.09.2019, 00:48
Moze po derbach zrobic mala demonstracje, poprzechodzic przez aleje w te i nazad, przyblokowac ruch, pokrzyczecz cos na majchra i reszte tej bandy wcale nie trzeba tego robic pod urzedem w godzinach pracy zeby zwrocic uwage mediow i postronnych ludzi. Jak nie pomoze to robic to regularnie po kazdym meczu.
Odpowiedz cytując