|
Moze po derbach zrobic mala demonstracje, poprzechodzic przez aleje w te i nazad, przyblokowac ruch, pokrzyczecz cos na majchra i reszte tej bandy wcale nie trzeba tego robic pod urzedem w godzinach pracy zeby zwrocic uwage mediow i postronnych ludzi. Jak nie pomoze to robic to regularnie po kazdym meczu.
|