Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 15.09.2019, 21:08
Też zwróciłem na to uwage: po co Sadlok wykonuje wolne? Jak nie dośrodkowania to strzały w trybuny. Sadlok oddał zza 16stki z 1000 strzałów - z tego 10 może w światło bramki :/

Odpowiedz cytując