LucjuszWielki napisał(a):

|
Chciałem dodać, że póki co Chuca niestety zawodzi. Mam nadzieję, że to się zmieni. Miał wejście smoka, kilka udanych zagrań i bramka w pierwszym meczu - sądziłem, że będzie u nas gwiazdą na miarę Carlitosa :/
|
Gdy przychodził do Wisły, z ciekawości zobaczyłem parę meczów rezerw Villareal i ani razu nie grał na takiej pozycji jak w Wiśle. Technicznie i szybkościowo wyglądał tam nieźle, ale za mało brał na siebie ciężar gry, poza etatowym wykonywaniem rzutów wolnych i rożnych.