Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 15.09.2019, 18:43
Boguski dobrze zrobil, zero pretensji, pretensje to mozna miec do sedziego za pozwalanie k. kieleckiej kopac chamsko naszych

w tym sezonie spadaja 3 zespoly, trzymam kciuki ze ta banda kompleksiarzy spadnie
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując