|
Boguski nawet ruch nie zrobił nogą żeby faulować. Gość wbiegł przed niego i się wystawił. Boguś za dużo nie mógł zrobić raczej w tej sytuacji...
Co do meczu, grając godzinę w 10 to wynik uważam za dobry. Zawsze nam się tam żle grało, dopiero dwa ostatnie mecze nam wyszły. Nie ma co oceniać zawodników po grze w osłabieniu.
Wydaje mi się, że Korona tez powinna dostać czerwoną, konkretnie ten młody co faulował na karnego. miał jeszcze przynajmniej jeden faul gdzie żółtko powinien dostać bo faul był ostry.
|