Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 15.09.2019, 15:51
Boguski nawet ruch nie zrobił nogą żeby faulować. Gość wbiegł przed niego i się wystawił. Boguś za dużo nie mógł zrobić raczej w tej sytuacji...


Co do meczu, grając godzinę w 10 to wynik uważam za dobry. Zawsze nam się tam żle grało, dopiero dwa ostatnie mecze nam wyszły. Nie ma co oceniać zawodników po grze w osłabieniu.



Wydaje mi się, że Korona tez powinna dostać czerwoną, konkretnie ten młody co faulował na karnego. miał jeszcze przynajmniej jeden faul gdzie żółtko powinien dostać bo faul był ostry.
Odpowiedz cytując