Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 15.09.2019, 15:43
Dokładnie takiego meczu się spodziewałem: w kielcach zawsze to samo. Kompleksiarze niesamowicie się spinają na nas i zawsze grają ostro: kosa, kosa , kosa...

Cieszy mnie fakt, że potrafiliśmy przeciwstawić się tej k.kieleckiej.

Pare ewidentnych kos, gdzie powinny sypać się kartki i brak reakcji gila z nosa. Według mnie na Chuca był karny.

Najsłabszą postacią meczu był sędzia: kompleksiarze powinni grać w 9.

Co do Boguskiego: będąc w jego sytuacji faulowalibyście czy liczyli, że kielecki kompleksiarz nie zdobędzie bramki?

Odpowiedz cytując